Budaörsi sportolási lehetőségek, sportágak, egyesületek

Budaörsi sportolási lehetőségek, sportágak, egyesületek

Budaörsi sportolási lehetőségek, sportágak, egyesületek, helyszínek, edzők, elérhetőségek, időpontok.

Táblázat letöltéseSportolási lehetőségek Budaörs

sportág

helyszín

időpont

egyesület

vezető/edző

elérhetőség

honlap

Aerobik Budaörsön 3 iskolában, eltérő időpontokban részletekről érdeklődjenek az edzőknél Budaörsi Diák Sportegyesület Egriné Árva Márta arvamarta@t-online.hu, 06-20/433-6979 www.budaorsi-dse.hu
Atlétika Herman Ottó Ált. Iskola részletekről érdeklődjenek az edzőknél BDSE Egri Gyula egrigy@t-online.hu, 06-20/468-0616 www.budaorsi-dse.hu
Atlétika Herman Ottó Ált. Iskola részletekről érdeklődjenek az edzőknél BDSE Bugya György 06-23/440-810 www.budaorsi-dse.hu
Atlétika Herman Ottó Ált. Iskola részletekről érdeklődjenek az edzőknél BDSE Kadlecsik Kornél 06-23/415-551 www.budaorsi-dse.hu
Ritmikus Gimnasztika Budaörsön 3 iskolában, eltérő időpontokban részletekről érdeklődjenek az edzőknél BDSE Majorosné Béres Emese rsgmesi@invitel.hu, 06-30/954-7086 www.budaorsi-dse.hu
Kosárlabda mini fiúk Herman Ottó Ált. Iskola H. 15-16.00, K., Cs. 17-18.00, Sze. 17.15-18.15 BDSE Stifft Nándor stifft.nandor@budaors.hu, 06-20/9149-231 www.budaorsi-dse.hu
Kosárlabda mini mini Herman Ottó Ált. Iskola Sz., P. 16-17.15 BDSE Stifft Nándor stifft.nandor@budaors.hu, 06-20/9149-231 www.budaorsi-dse.hu
Kosárlabda serdülő kadett Herman Ottó Ált. Iskola H., 16-17.00, Sz. 18.30-20.00, P. 16-18.00 BDSE Stadler Ferenc stifft.nandor@budaors.hu, 06-20/9149-231 www.budaorsi-dse.hu
Kosárlabda Felnőtt NB II. Herman Ottó Ált. Iskola Sz. P. 16-17.15 BDSE Stifft Nándor www.budaorsi-dse.hu
Kosárlabda Herman Ottó Ált. Iskola részletekről érdeklődjenek az edzőknél BDSE Becz György beczgy@illyes-bors.sulinet.hu, 06-20/399-2303 www.budaorsi-dse.hu
Röplabda Illyés gyula Gimnázium részletekről érdeklődjenek az edzőknél BDSE Dezső Béla dezsob@illyes-bors.sulinet.hu, 06-20/433-6944 www.budaorsi-dse.hu
Judo, versenyzők (felnőtt) Herman Ottó Ált. Iskola, Ifjúság u. 8. H., Sz., Cs. 19-20.00 Budaörsi Sport Club Judo Szakosztály Fazekas Csaba budaorsjudo@fw.hu, 06-20/944-7496 www.budaorsjudo.hu
Judo, kis versenyzők Herman Ottó Ált. Iskola, Ifjúság u. 8. H., Sz., Cs. 18-19.00 Budaörsi Sport Club Judo Szakosztály Kovács Sándor budaorsjudo@fw.hu, 06-30/216-1852 www.budaorsjudo.hu
Judo, tanfolyamos csoport Herman Ottó Ált. Iskola, Ifjúság u. 8. H., Sz. 17-18.00 Budaörsi Sport Club Judo Szakosztály Kovács Sándor budaorsjudo@fw.hu, 06-30/216-1852 www.budaorsjudo.hu
Triatlon (úszóedzés) Kondorosi úti uszoda H-Szo. 6-7.00 Budaörsi Triatlon Klub dr. Pozsgay Gábor 06-20/213-5677, Vanek Gábor elnök: vanek.gabor@remeha.hu, 06-20/941-4542 www.budaors-triatlon.hu
Triatlon (kerékpáredzés) indulás (Budafok: Budai Nagy Antal Gimnázium) H., Sz., P. 17.00, Sz. 9.00 Budaörsi Triatlon Klub Pócsföldi Ottó pottospec@t-online.hu, 06-20/351-4039 www.budaors-triatlon.hu
Triatlon (futás) FTC pálya (Vajda P. u.) K., Cs. 17.00, V. 10.00 (Fenyőgyöngye) Budaörsi Triatlon Klub Zemen János zemenjanos@freemail.hu, 06-30/645-2785 www.budaors-triatlon.hu
Labdarúgás (ovisok) krokodil csoport Rózsa u. (1. sz. Ált. Isk.) Sz., P. 17-18.00 Liver FC Kőrösy László 06-70/364-5656, korosylaci@liverfoci.hu www.liverfoci.hu
Labdarúgás (ovisok) gorilla Rózsa u. (1. sz. Ált. Isk.) Sz., P. 18-19.00 Liver FC Kőrösy László 06-70/364-5656, korosylaci@liverfoci.hu www.liverfoci.hu
Labdarúgás (ovisok) oroszlán Herman Ottó Ált. Iskola, Ifjúság u. 8. (csarnok) Sz. 15-16.00 és 16-17.00, P. 15-16.00 Liver FC Tóth Szabolcs 06-20/542-8459, tesi@herman.hu www.liverfoci.hu
Labdarúgás (1997) cápa Herman Ottó Ált. Iskola, Ifjúság u. 8. (műfű) H. 16-17.00, P. 16.15-17.15 Liver FC Tóth Szabolcs 06-20/542-8459, tesi@herman.hu www.liverfoci.hu
Labdarúgás (1997 haladó) polip Árok u. sportpálya K. Sz. P. 15.30-16.30 Liver FC Harangi Gergő 06-70/50-60-706, harangigergo@hotmail.com www.liverfoci.hu
Labdarúgás (1994-95) zsiráf Herman Ottó Ált. Iskola, Ifjúság u. 8. (műfű) H., Sz. 17-18.00 Liver FC Tóth Szabolcs 06-20/542-8459, tesi@herman.hu www.liverfoci.hu
Labdarúgás (1994-95, haladó) dinó Árok u. sportpálya K. Sz. P. 15.30-16.30 Liver FC Papp Gábor 06-30/532-4134, endre.papp@chello.hu www.liverfoci.hu
Labdarúgás (1996) tigris Árok u. sportpálya K. , Cs. 15.30-16.30 Liver FC Németh Antal 06-20/474-4647, anti@budaorsifoci.hu www.liverfoci.hu
Labdarúgás (1998-99) bálna Herman Ottó Ált. Iskola, Ifjúság u. 8. (műfű) K. Cs. 17-18.00 Liver FC Kőrösy László 06-70/364-5656, korosylaci@liverfoci.hu www.liverfoci.hu
Labdarúgás (1998-1999) elefánt Herman Ottó Ált. Iskola, Ifjúság u. 8. (műfű) K., Cs. 16-17.00 Liver FC Nagy Péter 06-20/966-7601, dicentra@agria.hu www.liverfoci.hu
judo 1. sz. Iskola H., Sz.: 18.30-20.00 Budaörsi Judo Iskola SE Grunda Zoltán 06/70-247-3814, grunda@freemail.hu www.judo-team.uw.hu
karate (kezdő) Kesjár Csaba Ált. Isk. (Őszibarack u. 29.) H., Sz., P. 17.30-18.30 Ganz-Kesjár Karate Klub Kocsis László 06-30/212-5217, 06-23/347-049
kesjarkarate@freemail.hu
www.kesjar-sportkarate.hu
karate (haladó) Kesjár Csaba Ált. Isk. (Őszibarack u. 29.) H., Sz., P. 18.30-19.30 Ganz-Kesjár Karate Klub Kocsis László 06-30/212-5217, 06-23/347-050
kesjarkarate@freemail.hu
www.kesjar-sportkarate.hu

 

Karate (kezdő, haladó) Bleyer Jakab Ált. Isk. (Iskola tér 1.) H., P. 16-17.00 BSC Karate Szakosztály Straub Katalin, Fehér András afeher@e77.hu, 06-30/964-2956 (2040 Budaörs, Szép u. 25.) www.bsckarate.ini.hu
Karate (versenyző) Bleyer Jakab Ált. Isk. (Iskola tér 1.) H., P. 17-18.00 BSC Karate Szakosztály Straub Katalin, Fehér András afeher@e77.hu, 06-30/964-2956 (2040 Budaörs, Szép u. 25.) www.bsckarate.ini.hu
Karate (kezdő) 1. sz. Ált. Isk. (Esze T. u.) Cs.15-16.00 BSC Karate Szakosztály Straub Katalin, Fehér András afeher@e77.hu, 06-30/964-2956 (2040 Budaörs, Szép u. 25.) www.bsckarate.ini.hu
Karate (kezdő) Biatorbágy Szentháromság téri Ált. Isk. K., Cs. 16-17.00 BSC Karate Szakosztály Straub Katalin, Fehér András afeher@e77.hu, 06-30/964-2956 (2040 Budaörs, Szép u. 25.) www.bsckarate.ini.hu
Karate (haladó) Biatorbágy Szentháromság téri Ált. Isk. K., Cs. 17-18.00 BSC Karate Szakosztály Straub Katalin, Fehér András afeher@e77.hu, 06-30/964-2956 (2040 Budaörs, Szép u. 25.) www.bsckarate.ini.hu
Karate (kezdő) 1.sz. Ált. Isk. (Esze T. u.) H. 15.30-16.30 BSC Karate Szakosztály Straub Katalin, Fehér András afeher@e77.hu, 06-30/964-2956 (2040 Budaörs, Szép u. 25.) www.bsckarate.ini.hu
Tenisz teniszcentrum érdeklődni a teniszcentrumban lehet BSC Tenisz Szakosztály Hanek János *
Tenisz teniszcentrum érdeklődni a teniszcentrumban lehet BSC Tenisz Szakosztály Hanek János *
Tenisz teniszcentrum tanfolyamok kezdőtől a haldókig Teniszcentrum Csoknyai Bertalan info@budaorstenisz.hu, 23-500-700
Asztalitenisz (versenyző) Herman Ottó Ált. Isk. H., K., Cs. 17-20.00 BSC Asztalitenisz Szakosztály Somlyó Gergely somlyo.gergely@freemail.hu, 06-20/952-7105
Asztalitenisz (tanfolyamos) Herman Ottó Ált. Isk. K. 18.00-20.00 BSC Asztalitenisz Szakosztály Somlyó Gergely somlyo.gergely@freemail.hu, 06-20/952-7106
Mazsorett (9-11 évig) utánpótlás Városi Klub (Károly K. u. 3.) H. 16-17.00 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Mazsorett (12-15 évig) H.: Városi Klub, Sze. Vivace Tánccentrum H. és Sz. 17-18.00 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Mazsorett (16-20 év) versenyző H.: Városi Klub, Sze. Vivace Tánccentrum H. Sze. 18-19.30 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Jazz Balett kezdők (6-10 év) Vivace Tánccentrum K. P. 16-17.00 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Jazz balett kezdő és középhaladó Vivace Tánccentrum K. P. 17-18.30 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Mazsorett 6-8 év Vivace Tánccentrum Sze. 16.15-17.00 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Pilates hölgyeknek Vivace Tánccentrum H. 18-19.00, K. 10-11.00 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Ovis torna fiú Vivace Tánccentrum H. Cs. 17-18-00 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Ovis torna lány Vivace Tánccentrum H. Cs. 16-17.00 Vivace Mazsorett Egyesület Vissy Anna 06-20/482-3400, vissyanna@hotmail.com www.vivace-centrum.hu
Gyermek fitnesz és tánc (ovis, ált. iskolás) Mindszenty Ált. Isk., Jókai Művelődési Központban, ABS Sportcentrum Budai Fitness Suli Sport-egyesület Budai László főtitkár
06-70-9479-914 ill Cservenyák Gabriella vezető edző 06-70-315-3229.
www. gyerekfitness.hu
Shotokan karate Sportmax Lite Welness Club Sz. 19.30-22.00 RS Testkultúra SE Rab Sándor 06-30/399-8358 sandor.rab@gmail.com www.rstse.hu
Eskrima (harcművészet) Érd, Kőrösi Cs. Ált. Isk.(Bajcsy Zs. u. 19-21. H., P. 18-19.30 RS Testkultúra SE Rab Sándor 06-30/399-8358 sandor.rab@gmail.com www.rstse.hu
Zendo(japán harcművészet) A vasút-állomásnál H., Cs. 18.30-20.00 Zendo Barátok Köre egyesület budaörsi tagozata Ferenczy Tamás 06-30-914-7455 http://sportclubbudaors.uw.hu/
kerékpár, cross country, mountain bike  

2040 Budaörs, Komáromi u. 21.

Sasadi út, Gellért tér, Margit-híd budai hídfő

heti 2-3 alkalom (kora délután) Fillari Team Budaörs – Mountainbike Sportegyesület László Dávid, Schmeisel Szabolcs információk a www.fillari.hu üzenőfalán,

20-373-96.-96

fillari@fillari.hu

www.fillari.hu
harcművészet (kick-boksz) kezdő-kh. 1. sz. Iskola Rózsa u-i tornaterem K., P. 18-19.30 Hunyadi SE Katona Barnabás katona.barnabas@hunyadise.hu, 06-30/411-4608 www.hunyadise.hu
labdarúgás (verseny, terem NB II) Herman Ottó Ált. Iskola érdeklődni telefonon Cerberous Sportkör Fazekas Csaba 06-20/9447-496
tamburello Herman Ottó Ált. Iskola érdeklődni telefonon Tamburello SC Kaszó Zsófia 06-20/352-4199, tamburello@freemail.hu
labdarúgás Bleyer Jakab Ált. Isk. részletekről az egyesület vezetője ad felvilágosítást Örsiek SE Páll József Dózsa Gy. u. 19., 06-70/508-6709
labdarúgás (felnőtt, gyermek) Mindszenty J. R.K. Ált. Iskola részletekről az egyesület vezetője ad felvilágosítást Szent József SE Novák György 23/424-136, novak.gyorgy@t-online.hu
röplabda Mindszenty J. R.K. Ált. Iskola részletekről az egyesület vezetője ad felvilágosítást Szent József SE Novák György 23/424-136, novak.gyorgy@t-online.hu
kosárlabda (felnőt, gyermek) Mindszenty J. R.K. Ált. Iskola részletekről az egyesület vezetője ad felvilágosítást Szent József SE Novák György 23/424-136, novak.gyorgy@t-online.hu
torna (felnőtt, gyermek) Mindszenty J. R.K. Ált. Iskola részletekről az egyesület vezetője ad felvilágosítást Szent József SE Novák György 23/424-136, novak.gyorgy@t-online.hu
asztalitenisz (felnőtt, gyermek) Mindszenty J. R.K. Ált. Iskola részletekről az egyesület vezetője ad felvilágosítást Szent József SE Novák György 23/424-136, novak.gyorgy@t-online.hu
galambsport Jókai Mór Műv. Központ részletekről érdeklődni a megadott telefonszámokon lehet A-43 Postagalamb SE Medovarszky András 376-9179, 23/441-541
labdarúgás Árok u-i sportpálya érdeklődni az Árok u-i sportpályán BSC Labdarúgó Szakosztály Kiss Károly 23/422-691
labdarúgás Árok u-i sportpálya érdeklődni az Árok u-i sportpályán Amatőr SE Obreczán Zoltán 23/422-691
Íjászat Edzések március 30-tól a Csiki Pihenőkertben. Szerda: 17.30-19.30

Vasárnap 9.00-12.30

Örs Íjász Klub www.orsijaszklub.hu
Szinkronúszás  Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand ( Hétfő:       16:00-18:30  (víz, száraz)                17:30-20:00 (száraz, víz)

Szerda:    16:00-19:00 (víz, száraz)               16:00-19:00  (száraz, víz)

Csütörtök: 16:00-19:00 ( víz, száraz)

Péntek:     16:00-19:00 (száraz, víz)

Budaörsi Úszó, Vízilabda és Vízisport Egyesület Kusztor-Jurenka Krisztina

 

+ 36 30 368 9977

budaors.synchro@gmail.com

krisa@krisa.hu

 

http://bvuss.hu/tartalom.php?catid=27&subcatid=68

Hozzászólások