Bizánc öröksége – Kocsis Fülöp – A bizánci keresztények egyházképe

Bizánc öröksége - Kocsis Fülöp - A bizánci keresztények egyházképe

Bizánc öröksége – Kocsis Fülöp – A bizánci keresztények egyházképe. Az elmúlt évekbeli szünet után a Budaörsi Görögkatolikus Egyházközség és a Szent Demeter Közhasznú Alapítvány újra útjára indítja a „Bizánc Öröksége” című előadássorozat.

Az elmúlt évekbeli szünet után a Budaörsi Görögkatolikus Egyházközség és a Szent Demeter Közhasznú Alapítvány újra útjára indítja a „Bizánc Öröksége” című előadássorozat. Az előadások helyszíne a PostArt épülete lesz. Az első előadásra október 18-án (kedden) kerül sor, melynek meghívott előadója Kocsis Fülöp görögkatolikus érsek-metropolita atya, a magyarországi görögkatolikus egyház vezetője lesz. Az előadás címe: A bizánci keresztények egyházképe (Alcímek: Templom és teológiája — Miért szükséges görögkatolikus templom építése Budaörsön?)

Az előadáson való részvétel INGYENES. Minden érdeklődőt szeretettel várnak!

Bővebb információt az egyházközség honlapján találhatnak: www.szentdemeter.hu

Kocsis Fülöp – görögkatolikus érsek-metropolita atya